Pendik Hurdacı

Aker Hurdacılık - Hurdacı - Hurda Alımı

ADıyaman

Pendik Hurdacı

Pendik Hurdacı olarak İstanbul Pendik genelinde hurda alıyoruz. İstanbul Pendik hurdacı firmasıyız. Pendik’te hurda alan yerler arasında ilk sırada yer alıyoruz. Çünkü İstanbul Pendik’in tüm mahallelerinde en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul Pendik Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Pendik’te her çeşit hurda bakır alıyoruz. Alım yaptığımız hurda bakır çeşitleri aşağıda listelenmiştir.

Soyma Bakır Hurdası
Lama Bakır Hurdası
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası
%98 Külçe Bakır
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası

Ayrıca kablo bakır hurdası da alıyoruz. Hurda bakır alımlarını güncel fiyatı ile yapmaktayız. Her çeşit tek damar çift damak hurda bakır satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında yer altı enerji kablo hurdası, fare yemek kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları da alım yaptığımız bazı hurda kablolar arasında yer almaktadır. Ayrıca her çeşit güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Hurda Demir Alan Pendik Hurdacı Firmaları

Hurda demir ağır bir metaldir. Bu yüzden genelde tonajlı olarak satılmaktadır. Sanayi atığı hurda demir, imalat artığı hurda demir, inşaat yıkımı hurda demir gibi birçok hurda demir alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız bazı hurda demir çeşitleri şunlardır.

DKP Hurda Demir
Bonus Hurda Demir
Ekstra Hurda Demir
1. Sınıf Hurda Demir
2. Sınıf Hurda Demir
3. Sınıf Hurda Demir
Demir Talaşı Hurdası
Toplama Hurda
Teneke Hurda
Pik Demir Talaşı Hurdası
İnşaat Yıkım Hurdası
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası
Tufal Hurdası

Bu ve buna benzer her tür hurda demir satmak için hemen arayın kapınıza gelelim. Çünkü Pendik Hurdacı olarak adresten hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden en çok tercih edilen hurdacılar arasında yer alıyoruz. Ayrıca hurdacı firmamız hurda alımlarında ödemeyi peşin ve nakit olarak yapmaktadır.

Pendik Güncel Hurda Fiyatları

Pendik güncel hurda fiyatları öğrenmek için doğru adrestesiniz. Çünkü hurdacı firması olarak en güncel fiyatları günü gününe takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu yüzden satmak istediğiniz her çeşit hurdanın güncel fiyatını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button