Sultanbeyli Hurdacı

Aker Hurdacılık - Hurdacı - Hurda Alımı

Adana Karaisalı Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı firması Aker Hurda Geri Dönüşüm, İstanbul Sultanbeyli’de adresten her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Güncel hurda fiyatları ile adresten hurda alan Sultanbeyli Hurdacı telefonu sitemizde yer almaktadır. Kolay hurda satmak için hemen arayın. Her çeşit hurdanızı yerinde ve değerinde satın alıyoruz.

Sultanbeyli Hurda Alan Yerler

İstanbul Sultanbeyli hurda alan yerlerden biriyiz. Sultanbeyli en büyük hurdacı firmasıyız. İstanbul’da 30 yıl önce kurulan firmamız geri dönüşüm sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Bu yüzden adresten her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

Hurda bakır, hurda alüminyum, hurda demir, kablo hurdası en çok alım yaptığımız hurda çeşitlerindendir. Ayrıca değerinde aldığımız bazı hurda çeşitleri de aşağıda tabloda yer almaktadır.

Metal Hurda çeşitleriKağıt HurdasıKarton HurdasıMotor hurdaları
Plastik HurdalarAkü HurdalarıAlüminyum hurdaOkul Kitap hurdası
Boru HurdalarıÇelik Halat hurdasıAraba HurdalarıSoyma Bakır hurdası
PVC hurdaBuzdolabı MotoruBeyaz Eşya hurdasıTelevizyon hurdası
Araç Jant hurdasıCep TelefonuCam ŞişeHurda Konteyner
Çinko hurdaSarı PirinçElektronik AnakartTeneke hurdası
Elektrik KablosuKrom hurdaKurşun hurdasıİnşaat Demiri hurdası

Sultanbeyli Hurdacı Hurda Fiyatları

Sultanbeyli’de güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde yer alan güncel hurda fiyatları sayfasına bakarak da güncel fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aker Hurda Sultanbeyli Hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. Sizlere en güncel fiyatları anlık olarak listeliyoruz.

İstanbul’da birçok hurdacı bulunmaktadır. Çünkü Türkiye’nin en büyük nüfusa sahip ili olan İstanbul’da geri dönüşüm sektörü oldukça gelişmiştir. Aker Hurda Geri Dönüşüm firması olarak İstanbul’da en büyük hurdacı firmaları arasında yer alıyoruz.

İstanbul hurdacı firmamız hurda borsasını takip ederek en güncel fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Bu yüzden hurda satmadan önce firmamızı arayarak satmak istediğiniz hurdanın güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Hurdacı Telefonu

İstanbul Sultanbeyli’de hurdacı telefonu internet sitemizde yer almaktadır. Ana sayfada ve iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Size en yakın hurdacı firması olan Aker Hurda Geri Dönüşüm firmasını 7/24 arayarak her tür hurdacılık hizmeti alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button